• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta City w Warszawie

pptasinski

Aktywny użytkownik
Reakcje
77 0 0
#48
A jak sprawa przewietrzenia swojego taboru ?;) ostatnio na giełdzie rozmawiałem z przedstawicielem przedwsiewziecia przy stoisku Elvisa i jakieś światełko w tunelu było ;)
 
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#50
A jak sprawa przewietrzenia swojego taboru ?;) ostatnio na giełdzie rozmawiałem z przedstawicielem przedwsiewziecia przy stoisku Elvisa i jakieś światełko w tunelu było ;)
Wystarczy przeczytać wcześniejsze wpisy w temacie...

Jak już zostałem wywołany do tablicy to powiem dwa słowa.
Osobnym elementem wystawy będzie możliwość "przewietrzenia taboru". Do dyspozycji będziemy mieli odcinek Błonie - Arturów - Radzymin + bocznica Silikaty.
Odcinek Arturów - Radzymin jest zelektryfikowany. Rozkładu nie planujemy, ale stacja Błonie i Radzymin mają duże możliwości manewrów.
Jazdy po modułach możliwe będą tylko w weekendy. Atrakcją dla najmłodszych będzie zdobycie licencji maszynisty modułowego dzięki treningowi praktycznemu i teoretycznemu. Zorganizujemy także mini kącik modelarski gdzie zwiedzający będą mogli przyjrzeć się jak powstaje moduł.
Oferując atrakcje dodatkowe liczymy na wsparcie klubu poprzez datek do puszki. :)
 

Hajo

Aktywny użytkownik
MSMK
Reakcje
83 2 0
#53
Jak już zostałem wywołany do tablicy to powiem dwa słowa.
Osobnym elementem wystawy będzie możliwość "przewietrzenia taboru". Do dyspozycji będziemy mieli odcinek Błonie - Arturów - Radzymin + bocznica Silikaty.
Odcinek Arturów - Radzymin jest zelektryfikowany. Rozkładu nie planujemy, ale stacja Błonie i Radzymin mają duże możliwości manewrów.
Jazdy po modułach możliwe będą tylko w weekendy. Atrakcją dla najmłodszych będzie zdobycie licencji maszynisty modułowego dzięki treningowi praktycznemu i teoretycznemu. Zorganizujemy także mini kącik modelarski gdzie zwiedzający będą mogli przyjrzeć się jak powstaje moduł.
Oferując atrakcje dodatkowe liczymy na wsparcie klubu poprzez datek do puszki. :)
W miarę swoich możliwości, chętnie pomogę :)
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.992 24 8
#57
Czy ktos z Was wie, czy oprócz makiety na PGE planowane są jakieś inne atrakcje typu sklepu, stoiska z modelami itp.....?
[DOUBLEPOST=1459458657][/DOUBLEPOST]
Powoli się pakuję (prowiant), namiot spakowany no i powoli ruszam pod stadion :), będę pierwszy :)
Michał, spiesz się bo ja już jestem w drodze :Do_O
 

Podobne wątki