• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta City w Warszawie

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#1
Szanowne koleżanki i koledzy - zapraszamy na wystawę naszej makiety na PGE Narodowy. Wystawa będzie czynna w godzinach 9-21 od 2 kwietnia do 29 maja 2016. Na wystawie będzie można także zobaczyć dioramę Radzymin naszego kolegi Artura. Jako, że dysponujemy dużą powierzchnią, jeśli ktoś z was chciałby zaprezentować swoje zbiory modelarskie (nie tylko kolej) proszę o kontakt na PW.

plakat.jpg
 
Ostatnio edytowane:

map69

Znany użytkownik
Reakcje
79 0 0
#2
To znakomita wiadomość, nie mogę się doczekać wizyty na Stadionie.
Proszę napisać:
- czy oglądanie makiety jest możliwe wyłącznie zza szyby?
- czy można fotografować makietę i czy jest za to dodatkowa opłata?

Pozdrawiam,
Maciek
 
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#3
To znakomita wiadomość, nie mogę się doczekać wizyty na Stadionie.
Proszę napisać:
- czy oglądanie makiety jest możliwe wyłącznie zza szyby?
- czy można fotografować makietę i czy jest za to dodatkowa opłata?

Pozdrawiam,
Maciek
Część Makiety (główna stacja) nie jest za szybą. Fotografowować i nagrywać nawet należy i nie jest za to pobierana żaydna dodatkowa opłata.

Niestety szyba jest po to by dać odwiedzającym bezpośredni dostęp do makiety a obyć się bez strat w ludziach (oni i tak giną jak pociąg się wykolei na stacji)i sprzęcie.
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.304 41 5
#7
Na razie nie ma takich planów. Niestety nie byliśmy w stanie znaleźć lokalu gdzie zmieściłaby się makieta :(
Czyli:
1. Rozmiar ma znaczenie :D
2. Większy, nie znaczy lepszy :D

A tak poważnie, to dalej szukam czegoś dla was, ale poza namiotem będzie trudno coś znaleźć na ten rozmiar...
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.304 41 5
#10
Może zbierzemy się jakoś i kupimy bilet grupowy ....lub chociaż rodzinny :D na pędźdoliną :) ?
 

KSK 1982

Kustosz Sali Pamięci
Zespół forum
GGM
Reakcje
168 4 0
#13
A może katowicki Spodek?
Główny obiekt to zbyt duży koszt pozatym odbywają się tam imprezy, pozostaje mały który do zakończenia ligi hokejowej ze względu na mecze odpada no i zależne jest to od terminu Giełdy Minerałów pozatym niema w tym rejonie dużego ruchu pieszych . Idealny byłby Kapelusz w WPKiW ale niestety obecnie jest zamknięty. Tereny Targów odpadają z wiadomych przyczyn, pozostaje jeszcze SCC i Galeria Katowicka, SCC swego czasu nie wykazało żadnego zainteresowania, Galeria przy dworcu PKP ( a raczej dworzec przy Galerii:)) tylko tam może już być problem z miejscem. Tak jak pisałem idealny byłby Kapelusz bądź namiot w jego obrębie ( tam gdzie w tamtym roku były klocki Lego) ale z tego co mi wiadomo namiot odpada. Generalnie w okresie od wiosny do jesieni WPKiW jest ze względu na tłumy ludzi świetną lokalizacją.
 
OP
OP
corwin

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#14
Koledzy, rozmawialiśmy ze wszystkimi wymienionymi przez was obiektami w Katowicach i nigdzie nie było miejsca lub (jak w spodku) nie ma możliwości wynajmu na 2 miesiące ciągiem.
 

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Reakcje
240 2 0
#18
Bilet normalny - 23 zł osoba
Bilet ulgowy - 19 zł osoba
Ja nie znam dochodów Warszawiaków, lecz moim skromnym zdaniem jest to cena zaporowa.
Bez wystawienia i prezentacji nie będzie można się o tym przekonać.
Powodzenia życzę.
 

Podobne wątki